گردشگری

قابل توجه کلیه اعضای کانون کارگرانضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی سالی سرشار از شادکامی و موفقیت، احتراما به استحضار می رساند، کانون کارگران کشور در نظر دارد که در راستای تقویت بخش گردشگری و همچنین خدمات رسانی به اعضا و جامعه شریف کارگری کشور و خانواده معزز ایشان ، ضمن بررسی و فراهم نمودن مکانهای اسکان موقت و همچنین ایجاد ارتباط با فعالین این بخش نسبت به ترویج و معرفی جاذبه های گردشگری کشور اقدام نماید . لذا برابر مصوبه و نامه به شماره  1401/009/027ش  کانون کارگران نسبت به عقد قرارداد با تعدادی از مراکز اقامتی و هتل ها اقدام نموده که شامل تخفیفات ویژه و اولویت برای اعضای کانون کارگران می باشد.

 * متقاضیان استفاده از خدمات مذکور موظفند در زمان مراجعه به محل ها و هتل های معرفی شده، کارت کانون کارگران را به همراه داشته باشند.

توجه:
 لازم به ذکر است متعاقبا سایر هتل ها و مراکز اقامتی طرف قرارداد با کانون کارگران در سطح کشور اعم از هتل ها ،مهمان پذیرها ، مراکز و مناطق بوم گردی و اسکان موقت  (موضوع قراردادهای مربوط به معاونت عمران و اسکان کانون کارگران در سال 1402 ) از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد گردید .

شماره تماس رزرواسیون :03536303030
شماره تماس هماهنگی و پشتیبانی :09162545539

بهره مندی از خدمات 

کلیه اعضای کانون کارگران ایران اسلامی  در سطح کشور می توانند نسبت به استفاده از خدمات ارئه شده بدون محدودیت اقدام فرمایند. در قسمت پایین نحوه استفاده از خدمات شرح داده شده است.

1

در این روش اعضا میتوانند با کلیک بر روی نام هتل یا مرکز اقامتی مدنظر به سایت رسمی آن متصل شده و نسبت به رزرو آنلاین محل اقدام فرمایند.

روش اول

۲

در این روش اعضا می توانند نسبت به برقراری تماس تلفنی با شماره تماس 03536303030 اقدام فرموده و نسبت به رزرو و هماهنگی های لازم اقدامات لازم را انجام دهند.  

روش دوم

۳

اعضا می توانند با در دست داشتن کارت عضویت کارگری خویش نسبت به مراجعه حضوری در محل اقامتی مدنظر اقدام فرمایند و از تخفیفات و مزایای درنظر گرفته شده بهره مند شوند.

روش سوم

خدمات قابل ارائه در معاونت عمران و اسکان کانون کارگران ایران اسلامی

​معاونت عمران و اسکان کانون کارگران در راستای بهره مندی کارگران و خانواده های معزز ایشان و همچنین کمک به توسعه بخش گردشگری کشور نسبت به فراهم نمودن مکانهای اسکان موقت و هتل ها و... اقدام نموده است. این امر به کمک بررسی های انجام شده توسط کارشناسان کانون محقق شده که هدف اصلی آن شناسایی مراکز دارای پتانسیل گردشگری و ترویج و توسعه و جذب گردشگر می باشد. از سویی با شناسایی و معرفی مناطق در حوزه بوم گردی کمکی شایان به شرکت های نوپا و افراد شاغل در این صنعت و البته میهن عزیزمان خواهد بود. 

معاونت عمران و اسکان با تکیه بر منابع و پتانسیل های کشور و همچنین با کمک گرفتن از متخصصین و فعالین حوزه مسکن تمام سعی و اهتمام خود را بر حل مسئله مسکن خصوصا قشر کارگر معطوف خواهد نمود . در این مسیر با همفکری، مشورت و همکاری با دستگاه های اجرایی و قانون گذار سعی در ایجاد پلی ارتباطی فی مابین دولت و  جامعه کارگری خواهد نمود تا در این جریان دوسویه با بررسی راهکارها و ایجاد بستر صحیح و مناسب سازوکاری عملی در راستای  اسکان کلیه کارگران زحمتکش کشور و عمران میهن عزیز اسلامی مان فراهم آید.