استانشهرنام و نام خانوادگی کاندیدا
البرزکرجمصطفی سوری
البرزساوجبلاغمفید کیائی نژاد
تهرانشهریار - ملارد - شهر قدسعباس فلاح
تهرانشهریار - ملارد - شهر قدسمحمد رضا گروسی
سمنانشاهروداحمد عجم
سمنانگرمساریاسر عربی
خوزستاناهوازمجتبی یوسفی
خوزستاناهوازمحمد هادی قنوات
خوزستانآبادانحمید حنظل عیدانی
مازندرانبهشهر-گلوگاهغلامرضا شریعتی
مازندرانساریعلی بابائی کارنامی
مازندرانسوادکوه - قائم شهرسید محسن قربانی
مازندرانبابلسرهادی هاشمیان
مازندرانبابلمهدی سعادتی
مازندرانبابلحسن حسن نتاج
مازندراننورعبدالوحید فیاضی
مازندرانتنکابن - رامسرسید شمس الدین حسینی
مازندرانساریاحمد غلامی قادی
همداناسدآباداکبر رنجبرزاده
همدانملایرمصطفی آزادبخت
همدانتویسرکانمحمد احمدی
همدانهمدانعباس صوفی
همدانهمدانحسین فلاحی
خراسان رضویتربت حیدریه- زاوه- ولاتمحسن زنگنه
زنجانابهر- سلطانیه- خرم دره صفدر حسینی خرم
اصفهانلنجانعلیرضا دهقان
گیلانرودسرمصطفی حسینیان رودسری
کردستانسنندجسید احسن علوی
سیستان و بلوچستانایرانشهرناصر درخشان
سیستان و بلوچستانچابهارمعین سعیدی
تهرانرباط کریم- بهارستان- پرندحسن قشقاوی
خراسان رضویمشهد و کلاداحسان عظیمی
خراسان شمالیبجنوردموسی الرضا ثروتی
آذربایجان شرقیتبریز -آذرشهر- اسکوسید محمد رضا میر تاج الدینی
مازندرانقایمشهر -سوادکوهعباس کالی
آذربایجان غربیارومیهسید سلمان ذاکر
آذربایجان غربیارومیهحاکم ممکان
آذربایجان غربیبوکانقسیم عثمانی
آذربایجان غربیمهابادسلام ستوده
آذربایجان غربیارومیهشهین جهانگیری
آذربایجان غربیشاهین دژ و تکابمحمد میرزایی
آذربایجان غربیماکوعمر علیپور
آذربایجان غربیسردشت و پیرانشهرکمال حسین پور

لیست اعضای کانون کارگران ایران اسلامی که در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری کاندیدا شده اند.

استاننام و نام خانوادگی
تهران آیت الله حسینعلی سعدی
البرزآیت الله حسین ردایی
مازندرانآیت الله محمد باقر محمدی لائینی
مازندرانآیت الله علی معلمی
مازندرانآیت الله سید صادق پیش نمازی
مازندرانآیت الله صادق لاریجانی
تهرانآیت الله محسن قمی

کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری

کاندیداهای مجلس شورای اسلامی

لیست نهایی اعضای کانون کارگران ایران اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس​​​​​​​

1-جلال زکی  4699
2-مصطفی ملک مقدم  7982
3-رضا شیرزادیان  5473  
4-سید صدراله رجائی نسب  4223
5-علی اصغر شفیعی خورشیدی  5341
6-سجاد عابدی  2580
7-شعبان علی بیدکی  2491
8-علی امینی   1899
9-عزیز فیاضی  6684
10-سید محمد هادی معصومی  7934
11-سید حمید شمسی نژاد  5379
12- سعید امام دوست   1797
13- سیدرضا صادق زاده  5497
14- رضا امیدوار تجریشی  1838
15- علی غنی زاده ضرغامی  6441
16 - مهدی شمس آبادی 9265​​​​​​​

17- رضا تقی پور انوری  2797
18- ایرج خلیلی  3796
19- خانم بی نظیر جلالی  2982
20- خانم حلیمه عالی 5866
21- خانم فاطمه رضایی ملک خیلی  4481
22-مجید امرائی 1835
23- حسن اوجاقی  1946
24- قادر نصیری ترزنق  8578
25- مجید اسمعیلی  1571
26- محمد باقر بهرامی  2415
27- هوشنگ نادری خاکریز  8456
28- جهانبخش مصلحی  7883
29- حجت الله مهدوی 8163
30- مجید احدی  9331
31- سید محمد نصیری تولون 8579​​​​​​​

عبدالرحمن خدایی| کانون کارگران

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عبد الرحمن خدایی اظهار داشت: فعالیت این تشکل کارگری در قالب عنوان کانون کارگران ایران اسلامی به سال ۱۳۷۶ بر می‌گردد که در ابتدا به صورت متمرکز فعالیت خود را رسماً در تهران آغاز کرد.

این مسوول خاطر نشان کرد: کانون کارگران ایران اسلامی با داشتن ۵۳ دفتر فعال در کل کشور اعم از مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها و با حدود هفتصد هزار نفر عضو (یا به عبارتی هفتصد هزار خانوار) که از این تعداد حدود هفتاد و‌دو‌هزار نفر عضو فعال و مابقی اعضای عادی بوده، در حال فعالیت است‌و با افتخار هر روز شاهد بزرگ شدن خانواده کانون کارگران هستیم.
دبیرکل کانون کارگران ایران اسلامی در ادامه تصریح کرد: اعضایی که حداقل یکبار از کانون خدمات دریافت کرده اند و یا در ارتباط مستقیم بوده، اعضای فعال و مابقی را اعضای عادی تلقی می‌کنیم که امیدواریم با افزایش خدمات، آن‌ها هم با تبدیل وضعیت، عضو فعال رسمی کانون شوند.
خدایی با اشاره به اینکه در طول سال گذشته کانون کارگران ایران اسلامی خدمات قابل توجهی به اعضا ارائه کرده است، افزود: این خدمات شامل بیمه تکمیلی درمان، سبد کالا معیشتی، خدمات اسکان موقت، بوم گردی و گردشگری، قرارداد با هتل‌ها و اخذ تخفیف‌های ویژه، کمک به اشتغال جوانان و افراد بیکار و زنان سرپرست خانوار و معرفی آن‌ها به واحد‌های تولیدی و کارخانجات جهت اشتغال، تهیه و توزیع بسته‌های سبد کالا در مناسبت‌های خاص مانند اعیاد، شرکت در مراسمات دینی و آینی مانند محرم و عاشورا و توزیع اقلام خوراکی بوده است.
همچنین کمک‌های مشورتی و معاضدتی در بحث حقوقی ومسائل بین کارگر و کارفرما، کمک به حل مسائل مربوط به بیمه‌های کارگری و قرارداد‌ها و حتی کمک به بخش تولید کشور و عقد قرارداد با کشور‌های همسایه جهت تسهیل حضور تولیدکنندگان و اصناف و صاحبان مشاغل در نمایشگاه‌های بین المللی و عرضه ومحصولات ایرانی از دیگر خدمات ارائه شده به اعضای کانون کارگران ایران بود که عبدالرحمن خدایی دبیرکل کانون کارگران ایران اسلامی به آن‌ها اشاره کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: معتقدیم کارگر و‌کارفرما دو کفه یک ترازو هستند و ضرورت دارد این تعادل ظریف حفظ شده و اگر تولید کننده و تولیدی نباشد، قطع به یقین کاری هم نیست که کارگر انجام دهد و اشتغال نیز وجود نخواهد داشت.
خدایی گریزی نیز به حوزه مسکن کارگران زد و گفت: در این زمینه معاونت عمران و اسکان کانون کارگران، مشغول فعالیت بوده تا بتواندبا همکاری سازندگان و پیمانکاران و البته به صورت کارشناسی، ضمن شناسایی مسائل و مشکلات حوزه مسکن با انجام مشاوره‌های صحیح و ارائه راهکار‌های مناسب، نسبت به خانه دار کردن و حل مشکل مسکن جامعه کارگری کشور نیز اقدام نماید.
وی بخش‌های مختلف از قبیل بخش ورزش قهرمانی، آموزش و پژوهش، آموزش‌های مربوط به حوزه کارگری از قبیل ایمنی کار و مهارت‌های فنی، آموزش جهت اشتغال را از دیگر اقدامات کانون کارگران ایران عنوان کرد.
خدایی خاطر نشان کرد: کانون کارگران همچنین سعی کرده در حوزه‌های مختلف از جوانان، متخصصین و نخبه‌های برتر بهره گیرد، اما ما معتقدیم که استعداد یک مزیت محسوب می‌شود، ولی در نهایت چیزی که باعث پیروزی و موفقیت خواهد شد پشتکار افراد است.
وی در ادامه همین مبحث اضافه کرد: در این مسیر تفاهم نامه‌ها و تعاملات سازنده‌ای با گروه‌ها و جمعیت‌های مختلف از قبیل جامعه ایثارگران، بنیاد جهادگران، خیرین سلامت و سایر گروه‌ها و تشکل‌ها صورت گرفته و امیدواریم که منشا خیر و برکت برای جامعه کارگری کشور باشد.
دبیرکل کانون کارگران ایران اسلامی هدف از اقدامات کانون را بهبود وضعیت زندگی و سطح رفاه اجتماعی کارگران کشور برشمرد و تصریح کرد: در این مسیر تلاش خواهیم کرد وتمام توان خود را برای بهره مندی از بهترین ظرفیت‌ها بکار خواهیم گرفت و معتقدیم آنچه برای اهدافی که منجر به تشکیل چنین نهادی شده و ماهیت آن را شکل داده، مارا برای گام‌های بعدی جهت توسعه همه‌جانبه مصمم‌تر می‌کند.
​​​​​​​
کانون کارگران و ورود به انتخابات سرنوشت ساز
خدایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مهمترین دغدغه و مشکل جامعه فعلی و مردم مربوط به اشتغال جوانان، بیمه، حقوق بازنشستگی، تطابق حقوق و دستمزد و مزایا با تورم و هزینه‌های مسکن است که همه این مطالبات را می‌توان با حضور نماینده‌های مردمی در مجلس شورای اسلامی و تصویب قوانین به نفع کارگران پیگیری کرد.
وی افزود: کانون کارگران ایران با اعتقاد به حرکت، تکاپو و پیشرفت و انتخاب نمایندگان شایسته که دارای ایده‌های ناب و تلاش مضاعف در این مسیر هستند در صدد برآمد تا این‌بار از میان اعضای کانون کارگران، کاندیدا‌هایی را حمایت کرده تا با راهیابی به مجلس شورای اسلامی که برخاسته از بطن مردم وجامعه کارگری و درد آشنا به مسائل کارگری بوده، پذیرای نظر کارشناس این حوزه باشند و راه حل‌های اجرایی را مدنظر قرار دهند.
این مسوول هم‌چنین گفت: ما بر این باوریم که هیچ مشکلی در دنیا بدون راه حل نیست و آنچه سرنوشت یک انسان را چه خوب و چه بد تعیین می‌کند، نتیجه انتخاب‌های او است که این انتخاب‌ها برای تک تک افراد جامعه سرنوشت ساز بوده و می‌تواند درآینده یک کشور، جامعه، جوانان و حتی نسل‌های بعدی نیز تاثیر گذار باشد.
عبدالرحمن خدایی دبیرکل کانون کارگران ایران اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: کانون کارگران ایران اسلامی طی برگزاری جلسات متعدد با کاندیدا‌ها و بررسی اهداف و برنامه‌های مطرح شده در صدد تهیه لیستی تحت عنوان لیست کاندید‌های عضو کانون کارگران برآمد تا با توکل بر خدا و حمایت مردم بتواند هرچه بهتر و بیشتر از ظرفیت‌های کانون بهره برده و راه را برای خدمت رسانی به اعضای کارگری کشور و کلیه آحاد ملت هموار سازد.
نکته‌ی مهم وپایانی که این مسوول به آن اشاره کرد این بود که لیست کاندیدا‌های مورد حمایت کانون کارگران ایران، صادقانه‌ترین و پاکترین لیستی خواهد بود که با خلوص نیت تهیه و ارائه شده و کانون کارگران وظیفه خود می‌داند به دور از هرگونه اختلاف سلیقه وحواشی، تنها در جهت معرفی خادمین واقعی مردم اقدام نموده و کاندیدا‌ها متعهد به خدمت واقعی به جامعه کارگری کشور خواهند بود و اطمینان داریم مردم بزرگوار ایران با حضور سازنده خود و انتخاب کاندیدا‌های اصلح برنده اصلی میدان انتخابات خواهند بود.


کانون کارگران ایران پیشرو در ارایه لیست انتخاباتی مجلس شورای اسلامی